Plejada

Będąc pod niesłabnącym wrażeniem koralików SuperDuo zrobiłam bransoletkę niemal wyłącznie przy ich użyciu. Gęsto usiane srebrne Toho rozjaśniają trochę obraz (i to właśnie one skojarzyły mi się z gromadą gwiazd o nazwie Plejady) i nadają całości eleganckiego szlifu – dla mnie to bransoletka, która nadaje się do pracy i na większe wyjście. Na pewno będzie dobrze wyglądała z czarnymi kolczykami Bethany oraz moją czarną Aurorą Borealis – miałam już okazję prezentować się w całej trójcy i jak na moje oko to jest nieźle ;) Efekt świetny, a pracy naprawdę niewiele, już wszystko wyjaśniam :)

114a PlejadaNa płasko z daleka
114b PlejadaI na płasko z bliska ;)

Wpadłam na ten wzór przeglądając YouTube – na kanale Crystaldreams znalazłam film Easy Butterfly Bracelet with Superduo i efekt końcowy tak mnie zauroczył, że od razu kupiłam wiadro koralików do jego wykonania. Niestety, z jedną rzeczą się przeliczyłam – myślałam, że okrągłe Toho wystarczą w rozmiarze 11/0, nawet próbowałam w ten sposób szyć bransoletkę, ale bez skutku. Następnego dnia szybko leciałam do sklepu stacjonarnego, żeby uzupełnić zapasy w rozmiarze 8/0 ;)

114c PlejadaTrochę przypomina mi też skórę węża :)

Robota idzie szybciutko, a bransoletka bardzo fajnie się układa :) Do tego wyszła mi bardzo lejąca, plastyczna, świetnie się ją nosi. Do tego srebrne zapięcie typu slider i w zasadzie tyle – wystarczy podążać za krokami z tutoriala, by w jeden wieczór uszyć sobie naprawdę ładną ozdobę. Na mój projekt zeszły niecałe 2 woreczki czanych SuerDuo Jet oraz tylko trochę Toho Round 8/0 Nickel.

114d PlejadaBransoleta na stojąco
114e PlejadaTaka mięciutka wyszła, idealnie się układa <3

Wiem, że bransoletka ma duży potencjał na wzory i kolory, prezentowane w filmiku motylki są całkiem urocze :) Ale miałam chęć na coś klasycznego i pasującego do wszystkiego, stąd ta stonowana kolorystyka. Obiecuję, że w następnym wpisie będzie więcej braw, a w dodatku moich ulubionych, zatem zachęcam do odwiedzin również w przyszłym tygodniu :)

114f Plejada

2 thoughts on “Plejada

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *