Adwentowe Gwiazdki 4/4

Adwentowe Gwiazdki 4/4

No i koniec, drodzy Czytelnicy – dzisiaj Wigilia :) Nie wiem, czy to przez to szydełkowe odliczanie, ale w tym roku adwent minął mi rekordowo szybko. I rekordowo twórczo – grudzień ze swoim przedświątecznym zalataniem zwykle negatywnie odbija się na rękodzielniczych blogach, a ja czuję, że w tym roku nie tylko udało mi się utrzymać tempo, ale że grudzień będzie miesiącem, w którym opublikuję najwięcej wpisów :) Ale, na podsumowania przyjdzie czas, póki co chcę Wam pokazać ostatnią paczkę moich śnieżynek :)

123a Crochet SnowflakesOstatnia szóstka wspaniałych :)

123b Crochet Snowflakes

38. Bardzo klasyczny fason, a w dodatku szybki do robienia i krochmalenia. Nie wszystkie dzisiejsze gwiazdki były tak bezproblemowe :P

123d Crochet Snowflakes

50. Mam wrażenie, że bardziej przypomina mi kwiatek, niż płatek śniegu (co rzecz jasna nie jest wadą). Tylko 5 rządków dziergania, ale za to krochmalenie dość wymagające – każde ramię na ostatniej pikotce, potem dwie szpilki pod szczytem, żeby uzyskać ten rombowy kształt, a na końcu po jednej szpilce pomiędzy ramionami, żeby wygiąć łuk w trójkąt. Ale warto, śliczny wyszedł ;)

123c Crochet Snowflakes

77. Podobny w krochmaleniu do poprzednika, ale jednak zupełnie inny. Jak prawdziwe płatki śniegu – na pierwszy rzut oka wyglądają identycznie, a gdy zaczynamy się przyglądać nie sposób znaleźć dwóch identycznych ;)

123f Crochet Snowflakes

123fa Crochet Snowflakes

85. Prawdziwe bydlę! :D Za to bardzo wdzięczne w robieniu i krochmaleniu. Moim zdaniem fantastyczny ażurowy efekt :) Wyląduje na czubku mojej choinki, to pewne!

123e Crochet Snowflakes

87. To chyba mój ulubieniec – te łuki przy ramionach są po prostu magiczne! Taki prosty pomysł, a tak wspaniały efekt :) Delikatna, geometryczna… No śliczna :)

123g Crochet Snowflakes

96. Patrząc na nią, mam silne skojarzenia z shurikenami – gwiazdkami, które rzucają ninja :D Chyba za mocno go naciągnęłam przy krochmaleniu, wyszedł strasznie… ostry :P Ale ciągle ładny i zdecydowanie śnieżkowy :)

24 gwiazdki za mną! Razem tworzą niezłą kolekcję :)

123h Crochet Snowflakes

Kochani, wszystkim Wam serdecznie i z całego serca życzę spokojnych i rodzinnych Świąt! Niech ich atmosfera przypomina Wam o najpiękniejszych Świętach, które pamiętacie z lat dzieciństwa – była w nich ukryta prawdziwa magia, za której powrót mocno trzymam kciuki :)

I żeby zdjęcia na bloga zawsze wychodziły Wam takie ładne jak mi dzisiaj – no nie mogę, jak mi się fajnie udały :D W końcu! Bożonarodzeniowy cud! :D

3 thoughts on “Adwentowe Gwiazdki 4/4

  1. Myślałam, że uda mi się w końcu wybrać ta najładniejszą, ale niestety nie ma takiej :(. Wszystkie są piękne! Wszystkiego najlepszego!

  2. Niech mi się spełnią Twe życzenia odnośnie robienia zdjęć – może w tym roku uda mi się znaleźć ten mój „złoty środek” na piękne tło :D A z tych gwiazdek prawdziwe bydlę jest moim faworytem :D od razu przykuła moją uwagę :D ciekawa jestem jak wygląda na szczycie (choinki oczywiście, chociaż np na Kasprowym też bym chętnie zobaczyła) :D dużo szczęścia i pomyślności w Nowym Roku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *