Chiński Zodiak – Bawół Otto

Chiński Zodiak – Bawół Otto

Drugi znak wg. chińskiego horoskopu to Bawół. Tak na pierwszy rzut oka czy ucha Bawół nie zapowiadał mi się jakoś specjalnie. Ale gdy miałam w ręku pierwszą wersję gotowej maskotki, stopniało mi serce! Nie wiem, czy chodzi o ten pycholek, ten nosek różowy, uszka maluchne, pękatego brzuchalka czy o co, ale uwielbiam Otto!

Ten wzór to w ogóle była jakaś magia. Tak jak nad Rickiem siedziałam kilka tygodni, tak Otto po prostu był w mojej głowie. Zaczęłam go rozpisywać, testować elementy, ale w zasadzie pierwsza wersja była już tak blisko oryginału, że wprowadziłam jedynie kosmetyczne poprawki. No i zakochałam się w tych jego rogach po boku głowy, w tych kopytkach, na które znalazłam fajny i całkiem prosty patent, w tym różowym nochalku… Zwłaszcza dumna jestem z rogów – mają prwadziwie bawoli kształt!

Trochę męczące było za to opisanie tego wszystkiego po angielsku… Miałam niezłą przeprawę, ale ostatecznie jestem zadowolona. Czekam teraz na opinie użytkowników, którzy na pewno wyłapią jeszcze literówki ;)

Możecie kupić wzór na Otto w moim sklepiku na Etsy – do 7 lipca możecie kupić go aż 30% taniej używając kodu CUTEOTTO30. Gdy do sklepu wjedzie kolejny wzór, zniżka przestanie być aktualna.

PS. czy zauważyliście, że grafitowa wersja Otto ma na brzuszku takie trochę widoczne odcięcie kolorystyczne? W tym miejscu skończył mi się jeden motek i podłączyłam drugi, w tym samym kolorze, ale… z innej partii! Dopóki cały Otto nie był gotowy nie zwróciłam na to uwagi, ale teraz ta granica jest dla mnie wyraźna że hej, niestety ;)

2 thoughts on “Chiński Zodiak – Bawół Otto

  1. Oj tam, oj tam, jakie odcięcie :D. Ja tam nic nie widzę, tak jestem wpatrzona w ta uroczą, słodką mordkę <3.
    Jestem zauroczona od pierwszego spojrzenia. Aż boję się pomyśleć co będzie dalej :D :D. Jeszcze tyle zwierząt przed nami :).

  2. Urocze pyszczki, noski, różki uszka i kopytka :) Zakochałam się od pierwszego wejrzenia :) Żadnego odcięcia w kolorze nie widzę, musi być prawie niewidoczne. Ciekawa jestem jak sobie poradziłaś z wężem, bo to mój znak w chińskim zodiaku i tak szczerze mówiąc średnio mi się podoba…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *