Chiński Zodiak – Koń Harry

Chiński Zodiak – Koń Harry

Drugą połowę znaków rozpoczyna Koń. Jaki jest – każdy widzi ;) Ale chciałam, by miał trochę mojego szlifu i pasował do gromadki. Czy mi się udało? Mam nadzieję, że tak. To dość prosta forma, ale za to dająca chyba największe spośród wszystkich moich wzorów możliwości dostosowania do własnych potrzeb. Już tłumaczę co i jak :)

Chcecie, by pyszczek i głowa miały różne kolory? Może takie same? Grzywa krótka, długa – jaka tylko chcecie! Kopytka w kolorze grzywy, w kolorze pyszczka, a może w kolorze ciała albo jeszcze innym? Może… każde kopyto inaczej? Grzywa w jednym kolorze, a może w siedmiu? Naprawdę tę maskotkę można wykonać na tak wiele sposobów, że mam nadzieję, że ktokolwiek poza mną faktycznie ją wykona i udostępni w social mediach, żebym mogła zobaczyć, jakich wyborów dokona :)

No i samo uczesanie – wzór „sprzedaję” irokezem, ale opcji też jest bardzo, BARDZO dużo. Fajny ten konik, taki uniwersalny :)

To jeden z prostszych wzorów, żadnych udziwnień w trakcie dziergania. Za to mocowanie grzywy zajmuje przynajmniej GODZINĘ :D Ale warto, naprawdę fajnie wygląda :)

 

4 thoughts on “Chiński Zodiak – Koń Harry

  1. Heniu to mój faworyt! Może jeszcze straci pozycję lidera, ale na ten moment podoba mi się najbardziej :). W każdej fryzurze :D :D.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *