Powrót Wielkanocnych Zwierzaków

Powrót Wielkanocnych Zwierzaków

Po dłuższej przerwie znów sięgnęłam po wzór na wielkanocne amigurumi. Minęły dwa lata, ale ten fason ciągle mi się podoba :) Możecie pobrać go za darmo z konta A Morning Cup of Joe Creations na Craftsy i zachęcam do tego nawet nowicjuszy – kuliste zwierzaki były jednym z pierwszych wzorów, po które sama sięgnęłam, więc zaręczam, że sobie poradzicie :) Tak więc wzór dobrze znany, włóczka to eksploatowane ostatnio YarnArt Jeansy oraz Vlna Jeans, szydełko – 3,5mm, a w bebechach kulka silikonowa. I tyle, zrobienie jednego zwierzaka to około 40 minut, z szyciem elementów i oglądaniem serialu jednym okiem :)

95a Crochet Easter AnimalsTłem wyjątkowo nie jest biel, a bukszpanowa wiązanka
95b Crochet Easter AnimalsPoza bukszpanem, resztę tła stanowi umeblowanie mieszkania mojej Babci, u której spędzałam święta
95c Crochet Easter AnimalsTrochę drewnianych pisanek, tych samych od kiedy pamiętam ;) Zwierzaki ożywiły trochę wystrój :)
95d Crochet Easter AnimalsZwierzaki-akrobaci!
95e Crochet Easter AnimalsW tej sklejce natomiast największe atuty każdego ze zwierzątek :)

3 thoughts on “Powrót Wielkanocnych Zwierzaków

  1. Jak dobrze mieć babcię! Zwierzaki są słodkie. I przejrzalam od wczoraj wiele innych Twoich prac i jestem pod wrażeniem. Umiem robic na szydelku, ale nie wiem od czego by zacząć. To chyba nie dla mnie. Tez jestem trochę zakręcona na punkcie rękodzieła, ale mnie najbardziej wciągnął sutasz i decoupage.
    Strasznie mi sie podoba sposob w jaki piszesz. Tak bez nadęcia i , co sie rzadko spotyka, wytykasz sobie jakies błędy. Powiem tak. Przy niektórych pracach ,gdybys o nich nie napisala, nie dałobyy sie tych blędów zauważyć. Masz tez super zdjęcia.
    Ja zaczynam w blogowaniu, ale nie mam sily tak dużo pisać. Może zerkniesz na moje początki?
    Tobie gratuluję pięknych prac i wytrwałosci, bo z tego co się zaczynam orientować to wiele blogow szybko upadło. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *