Rozwijaj Się Manualnie! – III edycja

Jakim cudem już minęło tyle czasu? Rok temu po raz pierwszy zorganizowałam w pracy warsztaty z dziergania (wpis tu i tu), a tymczasem nie tylko zdążył minąć rok (!!) od tego wydarzenia, ale i jesteśmy już po kolejnej edycji zajęć. Rok temu celem były bombki, w tym roku – szydełkowe gwiazdeczki. Oprócz nowicjuszek poznających dopiero arkana dziergania na zajęciach często pojawiały się osoby, które uczestniczyły w poprzednich warsztatach – tylko po to, żeby spędzić wspólnie trochę czasu, oczywiście na dzierganiu :) Jak nam poszło? Otóż fantastycznie, jestem ze wszystkich bardzo dumna i liczę, że to nie były nasze ostatnie warsztaty. Resztę historii niech opowiedzą zdjęcia, których oczywiście jest jak na lekarstwo, bo konsekwentnie zapominałam je robić :P


Jak zawsze było bardzo wesoło :) Jak zawsze – przejście z grubszej włóczki na skandalicznie cienki kordonek było szokiem. I jak zawsze w te dziesięć tygodni okazało się, że można nauczyć się czegoś, co jeszcze przed chwilą wydawało się czarną magią ;)

Tego sobie i Wam wszystkim życzę z okazji trwających Świąt – nie poddawajcie się. Sięgajcie coraz dalej. Opuszczajcie swoją strefę komfortu, bo tylko tak możemy się rozwijać. Nie bójcie się porażek! Dacie sobie ze wszystkim radę, po prostu spróbujcie :)

 

One thought on “Rozwijaj Się Manualnie! – III edycja

  1. Żałuję, że mieszkasz tak daleko i sama nie mogę być na takich warsztatach :) Owocna praca w miłym towarzystwie to wspaniała odskocznia od rzeczywistości. Na końcu wpisu napisałaś piękne słowa, które muszę wbić sobie do pamięcia na długie lata :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *