SuperDuo w roli głównej – czarno-srebrny komplet

SuperDuo w roli głównej – czarno-srebrny komplet

Niniejszym ogłaszam małą przerwę w szydełkowaniu – dziś mam dla Was koralikowy komplet. Klasyczne, stonowane kolory (by móc w urobku iść do pracy) i proste fasony, w których SuperDuo pokazują, jak wiele jest w nich uroku :) Cały czas jestem pod wrażeniem tych koralików i mam w planach kolejne projekty z ich udziałem. Ale, nie wybiegajmy zanadto w przyszłość, póki co mam do pokazania co poniżej:

88a SuperDuo bracelet earrings set

Na te wzory trafiłam już dawno temu na Pintereście. Początkowo chciałam je zrobić w pierwszej połowie grudnia, by móc wybrać się w nich na służbową Wigilię, ale zdecydowanie brakowało mi wtedy weny. Jednak cały czas pamiętałam, że te elementy wpadły mi w oko, więc prędzej czy później musiałam po nie sięgnąć. Bransoletka to wzór od Reggies Creations, a pdf z opisem jak zrobić kolczyki znalazłam na blogu Linda’s Crafty Inspiraions. Trochę było tego wiązania i kłucia się w palce ;) Ale w zasadzie robiło się szybko i przyjemnie :)

88b SuperDuo bracelet earrings set

88c SuperDuo bracelet earrings set

Mam tylko niewielkie zastrzeżenia do kolczyków – koraliki na obwodzie układają się trochę… krzywo? W porównaniu do zdjęć z bloga Lindy, tam tworzą prostszy kontur. Próbowałam zaciskać nić mocniej i słabiej, ale bez efektu. Na szczęście gdy wiszą w uszach to nie rzuca się w oczy. W dodatku są bardzo lekkie, na pewno będę je nosić nie tylko w duecie z bransoletką.

88d SuperDuo bracelet earrings set

Bransoletka też ma swoje małe niedociągnięcia, ale na nadgarstku nie przykuwają uwagi. Wszyła naprawdę fajnie, prezentuje się delikatnie, ale ma w sobie to coś :) Testy terenowe obu części kompletu zakończyły się sukcesem, będę nosić go z przyjemnością :)

88e SuperDuo bracelet earrings set

A na koniec moja standardowa mantra: prześwietlone zdjęcia, blablabla, gdzie jest normalne, naturalne światło, plepleple, tyle się trzeba w komputerze napoprawiać itp itd. Tym samym chcę rzec, że na żywo komplet wygląda o wiele lepiej ;)

3 thoughts on “SuperDuo w roli głównej – czarno-srebrny komplet

  1. Bardzo mi się komplet podoba! Nie widzę krzywizny kolczyków, ani niedociągnięć bransoletki. Tym razem w ogóle nie wiem, o czym piszesz, jakie kłucie w palce? :P Ale komplet naprawdę imponujący <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *