Triceratops

Triceratops

Do kompletu ze Stegozaurem kupiłam wzór Triceratopsa :) Znów od niezastąpionej MevvSan na Etsy.com. Oto więc Tricek:

006a Triceratops

006c Triceratops

Wyszedł przepociesznie, absolutnie go uwielbiam :) Ponownie jak u Stegozaura, tutaj też nie jest do końca tak, jak we wzorze – brakuje na przykład pazurów na łapkach. Pamiętając też, jak upierdliwie przyszywało się nóżki Gruszce (a są tam przyszyte idealnie prostopadle), tutaj zupełnie przymknęłam oko na dokładność. Kończy sterczą więc w różne strony i niech tak zostanie, bo roboty jest o niebo mniej, a efekt nie jest zły. Najlepszy jest kołnierz, robi świetny efekt, cały urok tej zabawki jest w tym wachlarzu :)

006b Triceratops

Technicznie: całe ciało, nóżki i rogi robione są półsłupkami. Kołnierz to słupki, a ostatni rząd to mieszanka słupków i półsłupków nawijanych. Tak więc ponownie bardzo prosty wzór, który robi fantastyczne wrażenie :) Używałam włóczki Baśka (brązy) i Mimoza (biały). Do tego oczka z Kamartu i włókno poliestrowe z bebechów poduszki.

Wśród moich znajomych nastąpił spory rozłam: osoby, które widziały obie sztuki na żywo wybierały raczej Triceratopsa. Jednak po wrzuceniu zdjęć na Facebook, szybko utworzył się zwarty front pro-Stegozaurowy :) A Ty? Którego dinozaura wybierasz? :)

006d Triceratops

2 thoughts on “Triceratops

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *